вівторок, 22 квітня 2014 р.

Всеукраїнська пересувна виставка дитячих малюнків "Національний банк майбутнього"Вже вдруге на базі Ужгородської центральної дитячої бібліотеки проходить Всеукраїнська пересувна виставка дитячих малюнків "Національний банк майбутнього". На ній представлені роботи переможців ІІ конкурсу , який відбувся у 2013 році. В конкурсі взяли участь близько 3 тисяч дітей з усіх куточків України, віком від 9 до 15 років. На виставці представлено 75 робіт.

Конкурс проводиться з ініціативи  Національного банку України з метою підвищення рівня знань дітей про банк, а також виявлення творчих здібностей у дітей.

Відкрив виставку начальник управління Національного банку України в Закарпатській області Коляско Валерій Андрійович.

Серед присутніх були представники галузі мистецтва. 
Художник, член творчого об"єднання "Барви Карпат", викладач Ужгородського коледжу мистецтв, вчитель образотворчого мистецтва Тюшко Богдан Степанович підкреслив безмежну фантазію дітей та філософський підхід до робіт.


Художниця Елеонора Карабінцева висловили своє захоплення  творчістю дітей.

Директор Ужгородської централізованої бібліотечної системи Бандурка Анна Василівна підкреслила про важливість співпраці бібліотек та Національного банку України, яка дає можливість першим значно розширити кордони своєї діяльності.


Немає коментарів:

Дописати коментар