Бібліотека працює з 9 до 18 години, вихідний день - субота. Наша адреса: м.Ужгород пл.Б.Хмельницьк

четвер, 5 березня 2015 р.

Краса врятує світ

В Ужгородській міській бібліотеці для дітей відкрилась персональна виставка художніх робіт учениці 7-Б класу ЗОШ№ 15 Олександри Вудмаски. 
Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант...він завжди родом з дитинства... Кажуть , що кожна дитина народжується із зерням в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Всі діти мають дар , треба лише допомогти відшукати цей дар у кожного.


З 2012 року на базі бібліотеки почала працювати творча група "Весела палітра", яку організувала педагог, художник, письменниця Ангеліна Андріївна Турак. Олександра Вудмаска є активною учасницею групи. Її роботи завжди прикрашали стіни бібліотеки. А зараз оформлена персональна виставка .
На відкритті Олександра розповіла про себе та своє захоплення. Навчитись творити красу власними руками - дуже клопітка справа, яка вимагає творчої уяви, неабиякого терпіння та негаснучої іскорки натхнення. Запалила цю іскорку в Олександри її наставниця Ангеліна Андріївна Турак, яка  розповіла про свою ученицю та представила її художні роботи.


Прикрасила свято музичними паузами учениця 7-Б класу СШ№ 5 Ніколєтта Микульця, яка виконала пісні "Одна калина" та "Сто відсотків щастя".

Виставка буде діяти протягом місяця, всіх бажаючих запрошуємо на перегляд за адресою:
м.Ужгород
пл.Б.Хмельницького, 3

Немає коментарів:

Дописати коментар