Бібліотека працює з 9 до 18 години, вихідний день - субота. Наша адреса: м.Ужгород пл.Б.Хмельницьк

неділя, 15 грудня 2019 р.

Всеукраїнський тиждень права

 З 9 по 13 грудня в рамках Тижня права в бібліотеці було проведено серію заходів для учнів шкіл: пізнавальна година "Життя без булінгу", лялькова вистава - "Як Колобок навчав малят Прав і Обов`язків", літературний диліжанс "Казки читаєм - права знаєм" та усний журнал "Юридична Україна".  У фойє бібліотеки була розгорнута виставка книг на правову тематику "Мораль і Право, Право і Закон-рушійні сили для життя людини".
  Учні 7-Г класу Лінгвістичної гімназії ім.Т.Шевченка,  переконались, що "Бібліотека-територія без булінгу". Вони переглядали пізнавальні відеоролики, стали учасниками психологічної гри "Слова, що надихають та слова, що ображають". Бібліотекар розповіла притчу "Про жорстокість" та "7 причин чому діти цькують". Кожен учасник отримав буклет - "Скажи разом з нами "НІ" булінгу" - бібліотека безпечна територія без булінгових проявів.
 З цікавістю учні 1-Д СШ№5 (вчитель Ангеліна Мотря)  переглянули лялькову виставу, де веселий Колобок, отримавши від Зайчика Конвенцію про права дитини, вивчив її сам та навчав звірят, які вони мають права та обов`язки. Учні закріпили свої правові знання цікавим конкурсом.
 Під час літературного диліжансу першокласники СШ №5 (вихователь Софія Висоцька) пригадали відомі казки і визначили, які ж права героїв були порушені у цих казках. Дітей зацікавила  виставка книг по праву, вони з інтересом взяли  участь у правовій вікторині.
 Тепер наші користувачі добре знають свої права та обов`язки.

Немає коментарів:

Дописати коментар