Бібліотека працює з 9 до 18 години, вихідний день - субота. Наша адреса: м.Ужгород пл.Б.Хмельницьк

пʼятниця, 22 січня 2016 р.

Смерековий край Степана Жупанина


    18 січня відзначали 80-річницю від дня народження відомого в краї та поза його межами поета, письменника , українського педагога, доктора педагогічних наук, професора, лауреата премії ім. Л.Українки, автора близько 300 наукових праць - Степана Жупанина. 
  Поет був переконаний - для дітей треба писати так, як і для дорослих, тільки ще краще. Своїми мелодійними поезіями С.Жупанин привернув увагу композиторів, які зазначали, "що його вірші самі просяться на музику". Понад 100 поезій автора стали піснями і навіть вийшли окремим виданням.


  Щоб познайомити своїх користувачів, учнів 4-Б класу СШ №5 (класний керівник Тетяна Ледней), з життям та творчістю поета в дитячій бібліотеці проведено літературну годину "Смерековий край С.Жупанина".  На заході діти брали активну участь, вони доповнювали розповідь бібліотекаря своїми знаннями біографії С.Жупанина, зачитували вірші напам"ять та відгадували загадки.   Насамкінець вони переглянули відео, на якому донька поета Мирослава Копинець виконує пісню"Ой на плаю".
                        
  3 коментарі:

  1. У Вашому відео надано закарпатську народну пісню "Ой,на плаю"-де автором є народ .На слова С.Жупанина - є інша пісня у виконанні Мирослави ,а саме "Чабанова сестричка".Виправте,будь-ласка

    ВідповістиВидалити
  2. У Вашому відео надано закарпатську народну пісню "Ой,на плаю"-де автором є народ .На слова С.Жупанина - є інша пісня у виконанні Мирослави ,а саме "Чабанова сестричка".Виправте,будь-ласка

    ВідповістиВидалити