Бібліотека працює з 9 до 18 години, вихідний день - субота. Наша адреса: м.Ужгород пл.Б.Хмельницьк

вівторок, 19 березня 2013 р.

Хоббі наших читачів

   Завдяки програмі "Бібліоміст" в центральній міській бібліотеці для дітей з"явилася  можливість поєднати книгу та комп"ютер. Збільшилася кількість користувачів, які приймають активну участь у роботі бібліотеки. Бібліотека  стала центром дозвілля для читачів. Тут вони мають змогу почитати книги, скористатися безкоштовним доступом до Інтернету, поспілкуватися з своїми друзями  та поділитися захопленнями.
  Пейк Олександр , учень СШ №5 м. Ужгорода першим виявив бажання розповісти про свою колекцію. Він вже два роки збирає різні види метеликів та жуків. В його колекції нараховується близько 100 комах.
  
  Сьогодні  Олександр познайомив  ровесників  з  експонатами своєї колекції "жуком-плавунцем" та метеликами "Махаоном" і 
"Тигровою Саванною".


  Для того , щоб краще розповісти про свої екземпляри Олександр напередодні взяв книгу  та  скористався  безкоштовним доступом до Інтренету в бібліотеці, де й отримав нові знання про комахи. 
  Тож комп"ютери, книги та читачі мирно співіснують в стінах бібліотеки і вдало доповнюють один одного.

середу, 6 березня 2013 р.

Т.Г.Шевченко



    Напередодні Шевченківських днів в Центральній міській бібліотеці для дітей м. Ужгорода відбулася літературно-музична композиція "Великий Тарас завжди серед нас" присвячена 199-ій річниці з дня народження великого Кобзаря.

   Учні 5-В класу  СШ №5 (вчитель української мови та літератури Наталя Вовканець) та 7-б класу ЗОШ№6 (бібліотекар Євгенія Шкурда , вчитель української мови та літератури Наталя Грицина) були ознайомлені з життям і творчістю Тараса Григоровича. Завдяки програмі "Бібліоміст", яка подарувала бібліотеці комп"ютери діти мали змогу переглянути відео про дитинство малого Тараса, послухати пісню "Зоре моя вечірняя" на слова Т.Шевченка.


  Заочно учні побували в музеї великого Кобзаря в місті Каневі, що на Черкащині. Олена Левко поділилася своїми враженнями про цей музей, який їй довелося відвідати . Для порівняння було продемонстровано відео про музей Шевченка в місті Торонто, Канада.



    Та поряд з комп"ютерними технологіями користувачі мали змогу переглянути книжкову виставку "Починайте рідне слово зі сторінки Кобзаря".
  Насамкінець читачам було продемонстровано  презентацію де був представлений  Т.Шевченко як художник.